بسم الله الرحمن الرحیم

مراحل و مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت ساختمانی

مراحل و مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت ساختمانی

دسته: مقالات

مراحل و مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت ساختمانی

در میان انواع فعالیت هایی اقتصادی که افراد را مشتاق به ثبت شرکت و اصولا برقراری تعامل با شرکاء می نماید گرایش ساختمان سازی می باشد، رشته ساختمان سازی یکی از رشته هایی است که با توجه به تنوع و گستردگی حرفه نیازمند کار گروهی است و اکثر افرادی که مایل به فعالیت در این رشته می باشند در اولین قدم اقدام به ثبت شرکت می نمایند که در سایه حمایت قانون فعالیت خود را آغاز نمایند و به مشتریان  به عنوان یک مجموعه شناخته شده و معتبر معرفی شوند و همچنین از حمایتهای قانونی لازم  بهره مند گردند.


در این مقاله بر آن شدیم تا مراحل و مدارک لازم را جهت ثبت یک شرکت ساختمانی سهامی خاص را ارائه نماییم .درصورت نیاز به طرح سوال و مشاوره در این زمینه مشاورین ثبت اسپادانا از نخستین مراحل ثبت شرکت ساختمانی تا مراحل پایانی در خدمت شما عزیزام می باشند.
برای ثبت یک شرکت ساختمانی سهامی خاص حضور ۳ نفر شریک و ۲ نفر بازرس ضروری می باشد که بازرسین نمی توانند از اعضا انتخاب شوند در رابطه با سرمایه اولیه حداقل ۱۰۰۰۰۰ تومان مورد نیاز است و ۳۵ درصد سرمایه می بایست نقدا پرداخت شود.
مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت ساختمانی سهامی خاص:
۱-کپی مدارک شناسایی : کارت ملی  – شناسنامه
۲-اصل گواهی عدم سوء پیشینه
۳-مجوز در صورت مجوزی بودن موضوع

سایر مدارک مورد نیاز توسط دفتر ثبت اسپادانا فراهم خواهد شد.
پس از فراهم نمودن شرایط و مدارک مورد نیاز و سپردن آن به مشاورین ثبت اسپادانا، تمامی مراحل اداری برای ثبت شرکت ساختمانی سهامی خاص توسط کارشناسان ما انجام خواهد پذیرفت.