بسم الله الرحمن الرحیم

ثبت شرکت سهامی خاص در اصفهان

ثبت شرکت سهامی خاص در اصفهان

دسته: ثبت شرکت

ثبت شرکت سهامی خاص در اصفهان

 یکی دیگر از انواع شرکت های پر متقاضی در شهر اصفهان ثبت شرکت سهامی خاص می باشد. در شرکت سهامی خاص سرمایه شرکت توسط موسسین تامین می گردد و این سرمایه به قطعات سهام تقسیم می شود و مسئولیت هر یک از شرکا در شرکت سهامی خاص به اندازه تعداد سهمش در شرکت محدود می شود. برای ثبت شرکت سهامی خاص در اصفهان توجه به این نکات حائز اهمیت می باشد:

 تعداد شرکا در شرکت سهامی خاص حداقل سه نفر سهامدار و دو بازرس می‌باشد.

 حداقل سرمایه در شرکت سهامی خاص یک میلیون ریال است.

 سهام شرکت سهامی خاص با نام، بی نام یا ممتاز می باشد و هر شریک باید حداقل یک سهم داشته باشد تا در ردیف سهامداران قرار گیرد.

 شرکت سهامی خاص می‌تواند شعبه داشته باشد که با اعلام شعب در هنگام ثبت شرکت می توان در هزینه های ثبتی صرفه جویی کرد.

 مرکز اصلی شرکت همان محلی است که شرکت در آن فعالیت دارد. با توجه به این آدرس حوزه مالیاتی شرکت مشخص می شود.

 مدت شرکت می‌تواند محدود یا نامحدود باشد، اما مدت سمت مدیران هیئت مدیره دو سال و بازرسین یک سال می باشد و پس از انقضای این مدت باید تمدید و یا تعویض شوند.

مراحل و مدارک لازم جهت ثبت شرکت سهامی خاص در اصفهان

 برای ثبت شرکت سهامی خاص در اصفهان توسط موسسه حقوقی اسپادانا ابتدا باید کپی شناسنامه و کارت ملی سهامداران و بازرسین به موسسه ارائه گردد. همچنین اطلاعاتی از قبیل سمت هر فرد، میزان سرمایه شرکت، تعداد سهام هر فرد، آدرس و کد پستی شرکت، افراد دارای حق امضا در شرکت، پنج نام به ترتیب اولویت برای شرکت و کلیاتی از موضوع فعالیت مشخص گردند. در صورتی که برای تهیه این اطلاعات احتیاج به راهنمایی دارید با کارشناسان ثبت اسپادانا تماس حاصل فرمایید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. بعد از این مرحله کارشناسان موسسه حقوقی اسپادانا سایر مدارک شرکت از قبیل صورتجلسات مجمع عمومی و هیئت مدیره، اظهارنامه و اساسنامه شرکت را با در نظر گرفتن کاربرد های آتی و چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی و ثبت شرکتها تنظیم می نمایند. پس از تکمیل مدارک و اطلاعات مورد نیاز،کارشناسان ثبت اسپادانا مدارک و اطلاعات شرکت سهامی خاص را در سامانه ثبت شرکت‌ها بارگذاری می‌نمایند. در این مرحله کارشناسان اداره ثبت شرکت‌ها، مدارک و اطلاعات ارسالی شرکت در شرف تأسیس را بررسی کرده و در صورت نداشتن نقص، اسامی بررسی شده و یک نام برای شرکت تأیید می‌شود. بعد از تأیید نام، مدارک شرکت سهامی خاص باید توسط شرکا تأیید شود. مدارک تأیید شده تحویل اداره داده شده و در دبیرخانه ثبت می شود. در صورت تأیید مدارک از سوی کارشناسان اداره ثبت، شرکت شما ثبت می‌شود و باید جهت دریافت مدارک شرکت و آگهی نمودن تأسیس شرکت اقدام نمایید. تمامی این مراحل توسط کارشناسان و وکلای مجرب ثبت اسپادانا قابل انجام خواهد بود و شما نیاز به مراجعه به هیچ یک از ارگانهای مربوطه نخواهید داشت.