بسم الله الرحمن الرحیم

ثبت شرکت در اصفهان

ثبت شرکت در اصفهان

ثبت شرکت در اصفهان

ثبت شرکت در اصفهان

استان اصفهان قطب تولید آهن، فولاد، مصالح ساختمانی و پتروشیمی در ایران بوده و به دلیل ظرفیت های نمونه در صنعت، معدن، دامداری و کشاورزی از سالیان دور مورد توجه سرمایه گذاران و فعالان اقتصادی قرار گرفته است. همچنین، شهر اصفهان با دارا بودن جاذبه‌های گردشگری همه ساله گردشگران زیادی را به سمت خود جذب کرده است. علاوه بر این موارد، یکی از مراکز تولید صنایع دستی در ایران استان اصفهان می باشد. از این رو، شهر اصفهان از ظرفیت بسیار خوبی برای تجارت، بازرگانی و سرمایه گذاری برخوردار است. فعالان اقتصادی برای ارائه خدمات بهتر باید اقداماتی را انجام دهند که توانایی های خود را در چارچوب قوانین جمهوری اسلامی افزایش دهند. ثبت شرکت در اصفهان می تواند از مهم ترین فعالیت‌ها در این زمینه باشد.

دفتر ثبتی اسپادانا با وکلای متخصّص و کارآزموده در حوزه ثبت شرکت ، به نحو منحصر به فردی خدمات ذیل را به موکلین خود ارائه می دهد:
* هزینه منصفانه و شفاف سازی مراحل انجام کار ثبت شرکت در اصفهان
* امکان ثبت شرکت در اصفهان و سایر شهرها با مراجعه حضوری به محل ثبت اسپادانا و یا به صورت غیر حضوری، از طریق بستر فضای مجازی، تنها با ارائه کپی شناسنامه و کارت ملی اعضا و امضا اوراق مربوطه
* ثبت اولیه شرکت تنها در مدت ۴۸ الی ۷۲ ساعت پس از تکمیل مدارک و اطلاعات
* ثبت شرکت در کمترین زمان ممکن بدون نیاز به مراجعه حضوری به هیچ یک از ارگانها و سازمانهای مربوطه
* انجام کلیه مراحل ثبت شرکت  زیر نظر وکلای پایه یکم دادگستری، کارشناسان و متخصصان حوزه مربوطه
*مشاوره تخصصی رایگان در خصوص ثبت شرکت در اصفهان ، فواید و عناصر تشکیل دهنده، قوانین مربوطه و غیره
*طرح تخصصی اساسنامه شرکت با در نظر گرفتن کاربردهای آتی و چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی و ثبت شرکتها

مدارک لازم جهت ثبت شرکت دراصفهان

به طور کلی برای ثبت شرکت به مدارک زیر مورد نیاز است. اما با توجه به نوع شرکت ممکن است مدارک دیگری نیز مورد نیاز باشد. برای اطلاعات دقیق در این خصوص، مدارک را در نوشته مربوط به شرکت مورد نظر خود که در پایان لینک آن قرار داده شده است، مطالعه نمایید. مدارک کلی عبارت است از:

  • کپی برابر اصل شناسنامه و کارت ملی اعضای شرکت

  • مجوز فعالیت در صورتیکه موضوع شرکت نیاز به مجوز داشته باشد. جهت اطلاع از موضوعات مجوز دار اینجا را کلیک نمایید.

مراحل ثبت شرکت در اصفهان

مراحل ثبت شرکت در اصفهان به طور کلی به صورت زیر می باشد اما با توجه به نوع شرکت یا موسسه درخواستی ممکن است اندکی این مراحل متفاوت باشند:
۱- در ابتدا قراردادی به صورت حضوری و یا غیر حضوری بین مشتری و مؤسسه حقوقی اسپادانا منعقد می گردد. در این مرحله باید اطلاعات و مدارک مورد نیاز که بسته به نوع شرکت متفاوت می باشد به مؤسسه ارائه گردد. مدارک و اطلاعات را می‌توانید به صورت مجازی ارسال نمایید.
۲- پس از تکمیل مدارک و اطلاعات مورد نیاز،کارشناسان ثبت اسپادانا مدارک و اطلاعات شرکت را در سامانه ثبت شرکت‌ها بارگذاری می‌نمایند.
۳- در این مرحله کارشناسان اداره ثبت شرکت‌ها، مدارک و اطلاعات ارسالی شرکت در شرف تأسیس را بررسی کرده و در صورت نداشتن نقص، اسامی بررسی شده و یک نام برای شرکت تأیید می‌شود.
۴- بعد از تأیید نام، مدارک شرکت باید توسط شرکا تأیید شود. مدارک تأیید شده تحویل اداره داده شده و در دبیرخانه ثبت می شود.
۵- در صورت تأیید مدارک از سوی کارشناسان اداره ثبت، شرکت شما ثبت می‌شود و باید جهت دریافت مدارک شرکت و آگهی نمودن تأسیس شرکت اقدام نمایید.
قابل ذکر است که کلیه مراحل فوق توسط وکلای پایه یکم دادگستری، کارشناسان و متخصصان ثبت اسپادانا انجام شده و شما نیاز به مراجعه حضوری به هیچ یک از ارگانها و سازمانهای مربوطه نخواهید داشت.

هزینه ثبت شرکت در اصفهان

هزینه ثبت شرکت در اصفهان هزینه ثابتی نیست و با توجه به خدمات درخواستی موکلین این هزینه متغیر می باشد. اما به طور کلی هزینه ثبت شرکت در اصفهان شامل این موارد می باشد: هزینه های واریزی به اداره ثبت شرکت ها و موسسات غیر تجاری اصفهان، هزینه ابطال حق التمبر، هزینه پست مدارک، هزینه‌های مربوط به آگهی نمودن تاسیس شرکت در روزنامه رسمی و روزنامه کثیرالانتشار، هزینه وکیل ثبت شرکت، و حق الزحمه. جهت اطلاع از هزینه ثبت شرکت مورد نظرتان با کارشناسان ما در ثبت اسپادانا تماس حاصل فرمایید.

انواع شرکت های قابل ثبت در اصفهان

ثبت شرکت با مسئولیت محدود
ثبت شرکت سهامی خاص
ثبت شرکت تضامنی
ثبت شرکت دانش بنیان
ثبت موسسه غیرتجاری
ثبت شرکت سهامی عام
ثبت شرکت تعاونی